Lekce a Ceny

       PilatesLinie YouTube Videos

     Ceny:
       Jednorázový vstup Pilates na podložce:  250 Kč
       Kurz Pilates na podložce (10 lekcí):  2000 Kč
       Permanentka Pilates na podložce (10 lekcí)  2500 Kč

       Jednorázový vstup Pilates Reformer:  1100 Kč
       Individuální lekce Pilates Reformer (10 lekcí):  9000 Kč
       Skupinové lekce Pilates Reformer ( 10 lekcí ):  450 Kč, max. 3 lidi

     Startovní baliček 999 Kč
       1x Individuální lekce Pilates Reformer
       1x Skupinová lekce Pilates Reformer
       2x Skupinová lekce Pilates na podložce

Pro zachování správné techniky a bezpečnosti cvičení jsou lekce Pilates vyučovány individuálně nebo v malých skupinách – kurzech, v maximálním počtu 5 osob. Lekce probíhají na podložce, často s využitím pomůcek nebo na speciálních Pilates strojích. Cviky jsou navrženy tak, aby pomohly obnovení přirozených křivek páteře a rovnováze svalů kolem kloubů. Klade větší důraz na stabilizaci pánevní oblasti a lopatky, ale hlavně integraci všech částí těla do jednoho funkčního celku. Všechny cviky mají přípravné fáze a různé modifikace, takže jsou vhodné pro lidi různých tělesných typů a fyzické zdatnosti. Tím je cvičení Pilates přínosné pro sportovně - specifické vzdělávání profesionálů i pro usnadnění fyzických výkonů každodenního života. Každá lekce trvá 55 min.

Skupinové lekce:  1 lekce  250,-Kč    10  lekcí 2.000,-Kč  (kurz)

Máte předplaceno místo ve své skupině (max. 5 osob) v určený den a čas, tím odpadají starosti s rezervací. V případě nemoci nebo jiné, předem omluvené události, si můžete zameškanou lekci po domluvě nahradit s jinou skupinou. V jednom kurzu můžete nahrazovat maximálně 3 lekce. Zameškané lekce nelze uplatnit při platbě jiných lekcí jako kredit. Náhrady můžete uplatnit pouze jako účastník stávajícího nebo prvního navazujícího kurzu, poté propadají. Odhlásit se můžete do 12:00 téhož dne.

Skupinové lekce pro těhotné a po porodu:  1 lekce  250,-Kč
Posilování prsních svalu, posilování mezi lopatkových svalu a svalu rukou, posilování hýždových svalu, posilování a uvolnování pánevního dna. Cvičí se s dětmi.

   Maminky, je nutný písemný souhlas Vašeho ošetrujícího lékaře!  Možný i do těhotenského prukazu.


Otevřená permanentka:  10 lekcí  2.500,-Kč

Držitel této permanentky má právo na vstup do libovolné skupinové lekce na podložce na základě předchozí rezervace pomocí sms. Platnost je 5 měsíců a je nepřenosná.

Pilates na strojích:  1 lekce 550,-Kč    10 lekcí 4.500,-Kč
Intenzivní kruhový trénink na Pilates strojích pro 2 až 5 osob. Na permanentku na strojích můžete pozvat hosta (kamarádku, partnera, …). Platnost permanentky je 5 měsíců. Pokud máte na určitý den čas stálou rezervaci, odhlásit se můžete do 12:00 téhož dne, po této lhůtě bude lekce odečtena.

Pilates na strojích individuální:  1 lekce  1.100,-Kč    5 lekcí  5.000,-Kč  (1000,-Kč za lekci)    10 lekcí  9.000,-Kč (900,-Kč za lekci)

Chcete rychlejší výsledky? Nedovolí Vám zdravotní stav připojit se ke skupině? Nebo jste výkonností sportovec a potřebujete specifický trénink? Připravíme Vám cvičební program ušitý na míru pro Vaše tělo a Váš diář. K dispozici máte všechny Pilates stroje a instruktora.
Individuální lekce trvá 55 minut a začíná a končí v předem dohodnutý čas. Pokud se z jakýchkoliv důvodů dostavíte pozdě, nebude lekce o ztracený čas prodloužena, skončí ve stanovený čas. Dohodnutou lekci můžete zrušit nejpozději do půlnoci předchozího dne, po této lhůtě bude z permanentky odečtena. Tato permanentka je nepřenosná. Permanentka na 5 lekcí má platnost 2 měsíce, na 10 lekcí 4 měsíce. Po vypršení lhůty platnosti lekce propadají.

Skupinová lekce Jógy:  1 lekce  100,-Kč    1  lekce pro studenty  80,-Kč
Jóga - lék na civilizační choroby. Posílení imunitního systému, prokrvení tkání, zrychlení metabolismu. Cítíme se lehce, zahřátě a plni energie a přirožene. Toto vše a mnohem více!

Skupinové lekce Port De Bras:  1 lekce  150,-Kč
Port De Bras – Originální program, který kombinuje funkční a dynamický strečink s pohyby paží. Koncept je založen na myšlence posilujícího a zároveň rehabilitačního tréninku. Zlepšuje pohyblivost kloubů, pevnost a pružnost svalů, rozvíjí pohybové dovednosti a přispívá k nalezeni fyzické a psychické rovnováhy.
Port De Bras je pro VŠECHNY, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Nezáleží na úrovní schopnosti, ani na věku.
Autory Port De Bras jsou ruský instruktor Vladimír Snežik a nejznámější světový propagátor aerobiku, tvůrce Power Stretch programu a mnoha Body and Mind lekcí Španěl Julio Dieguez Papi. První prezentace Port De Bras Snežik udělal na mezinárodní scéně v roce 2006.

Skupinové lekce Fitbalet:  1 lekce  150,-Kč        Fitbalet na Gymnastic balls     a   ranní stretching

Fitbalet – tanečné posilující cvičení. Je zarazen do skupiny cvičení Body and Mind. Cvičení se skládá s jednotlivých choreografií. Fitbalet je vhodný pro KAŽDÉHO, kdo má rád tanec, pohyb a hudbu.

Co s sebou na cvičení. Pilates se cvičí u nás na boso, mějte pohodlné sportovně oblečeni lepší přiléhavé tričko. Podložky jsou k dispozice. Ručníky k zapůčení zdarma.
Port De Bras a Fitbalet cvicí se buď na boso, nebo v ponožkách s protiskluzovou podrážkou, a nebo v baletních piškotkách. Pohodlné sportovní oblečení nebo lehce volnější, klidně s dlouhým rukávem pro ladnější pohyb paží.
Nezapomínáme na pitný režim. Vždy lepši se napit před cvičením za 15-30 minut.
Moc se na Vás těšíme. A doufáme, že se Vám bude u nás líbit.

Připravujeme další lekce pro Vás