Studio

Studio Pilates Linie se nachází nedaleko zastávky metra I.P. Pavlova. Jedná se o komorní prostory určené pro cvičení skupinových a individuálních lekcí Pilates, Pilates na strojích, Jógy, Port de Bras a Fitbalet.

Missing FotoS32R-IMG_5484.jpg

Jeden ze sálů ve studiu je plně vybaven originálními kanadskými stroji značky STOTT PILATES. Cvičení na strojích probíhá formou individuálních a skupinových lekcí.
Stroje na Pilates rozhodně nepatří do skupiny strojů, které cvičí za vás. Naopak, při správném provádění poznáte skutečné možnosti a limity vašeho těla - a to zábavným a bezpečným způsobem. Stroje vám pomohou pochopit, jak se pohybovat lehce a přitom efektivně, jak spojit celé tělo do jednoho funkčního celku a radovat se z pohybu nejen při cvičení.
 

REHAB V2MAX SERIES
Rehab V2 Max Reformer je uzpůsoben pro všechny klienty bez omezení. Skutečnost, že je postaven výše nad zemí, umožňuje snadnější nastoupení a vystoupení a také pohodlnější sezení s nohama volně spuštěnýma dolů pro seniory nebo klienty, jimž omezená mobilita nebo jiné okolnosti neumožňují cvičit například ve zkříženém sedu. Rehab V2 Max Reformer má oproti běžným reformerům možnost jemnějšího nastavení pružin odporu, což zpřístupňuje cvičení osobám se specifickými požadavky, například klientům v post-rehabilitační péči. Rehab V2 Max Reformer je doplněn vertikálním nadstavcem a řadou doplňkových komponentů (Jumpboard, Discboard, CardioTramp), což zaručuje takřka nevyčerpatelné modifikace cviků. 

Missing S32R-IMG_5475Foto4
Missing 5499 Foto5

Cadillac je typickým Pilates zařízením, jehož jedinečnost odlišuje Pilates studia od běžného fitness vybavení. Nabízí širokou škálu cviků jak pro klienty v post-rehabilitační péči, tak pro výkonnostní sportovce. Je často oblíbený u mužů, kteří si na něm mohou otestovat skutečnou sílu svých paží v obrácených pozicích. Tento ultra-robustní, univerzální přístroj umožňuje stovky cviků nejen z repertoáru Pilates ve všech rovinách pohybu.

Stability Chair je multifunkční Pilates stroj z masivního dřeva, který účinně procvičí celé tělo. Tento stroj pomáhá cvičenci uvědomit si propojení horní a dolní poloviny těla, zvyšuje stabilitu a zlepšuje kontrolu provádění pohybů. Je ideální nejen pro rehabilitaci, ale také pro ty, kteří nemohou cvičit v lehu nebo ve stoji. Na druhou stranu však umožňuje vysoce výkonné cvičení pro sportovce a fitness profesionály.

Missing 5502 Foto6
Missing 5481 Foto8

Od začátečníků až po plně pokročilé cvičence Ladder Barrel rozvíjí základní stabilitu, rovnováhu, sílu, koordinaci a flexibilitu každému Pilates nadšenci. Tvoří ho vysoký masivní polstrovaný oblouk a krátké dřevěné žebřiny.

Kapacita pro cvičení je max 5 osob. Na stěně jsou velká zrcadla, k dispozici pomůcky pro různé druhy cvičení: podložky, arc barely, malé těžké míčky, klasické cvičební balónky overball, velké míče, válce, pilates kruhy, gumové pásy, jóga bloky, meditační polštáře, deky na relaxaci, podložky pod hlavu.

Missing FotoS32M-IMG_2002.jpg